Untitled Document

Casa Mare, 25 yıldır Türkiye pazarına yüksek segmente yönelik kaliteli beyaz eşya ve ev elektroniği ürünleri sunan Enkay Group'un bir kolu olan Enyapı AŞ tarafından inşa edildi.

Enkay Group güvencesiyle kurulan Enyapı yakın zamanda Türkiye?nin en konforlu ve güvenilir yapı projelerinden birini, Casa Mare?yi hayata geçirdi. Casa Mare Evleri'nin tüm detayları, rahatınız düşünülerek yaratıldı. Casa Mare ankastre eşyaları, Alman malı ithal Küppersbusch markasının en uygun modellerinden, Casa Mare sakinlerine özel seçildi.

Casa Mare'nin her köşesi, size keyifli bir yaşam sunmak için tasarlandı. Modern mimarisi, ahşap kaplama dış cephesi, Japon konseptli yüzme havuzu ve yüzme terası, estetik dizaynı ve profesyonel çevre tasarımlarıyla, deniz manzarasının ?içinde? bir havuz keyfi yaşamanız için ideal bir hale getirildi. 

  Sağlıklı bir yaşam alanı sunmak, Casa Mare projesinin en büyük hedefi. Her zaman zinde kalmanız için profesyonel cihazlarla donatılmış Fitness Center, açık havada spor için yürüyüş ve oyun alanları, site konseptine uyumlu özel yeşil alan ve peysaj düzenlemesi hazırlandı.

  Arabanıza en kısa yoldan ulaşabilmeniz için, garajdan evinize çıkan özel bir asansör sisteminin yanı sıra misafirler ve diğer araçlar için kapalı ve açık otopark seçenekleri, siteye ait çocuk oyun odası ve kreşi ile çocuklarınızın da her zaman rahat ve güvende olması amaçlandı. Enyapı her türlü konfora sahip olmanız ve güven içinde bir yaşam kurmanız için denize yakın konumuyla maviyi ve yeşili bir arada seyredeceğiniz Casamare evlerini tasarladı.

İstanbul'a çok yakın ama karmaşadan ve gürültüden uzak, deniz havası ve manzarasıyla hem sağlıklı, hem de keyifli bir yaşam hayaliniz varsa, onu Casa Mare'de gerçeğe dönüştürün.
 
Casa Mare, Enkay Group güvencesiyle, sizi bekliyor. ( www.enkaygroup.com.)